Sports

Futtassa az év első két futását

Hello! Beszámolok a 2016 -os első két futamon. Azt hiszem, a Daily Mile -t vagy valami hűvös futóalkalmazást fogom használni a futásteljesítmény nyomon követésére. Rosszul vagyok az élet cuccainak nyomon követésében (mindez), így ez sokat segít nekem.

Tegnap 10 mérföldet futtam, és ma reggel korán felálltam. További 10 -re keltem fel.
A legújabb videóim

A sportos rövidnadrág futtatása review.mp4
Nincs rettegés a nők számára. Az Athleta Hiit It 9 új áttekintése az Inseam rövidnadrágban.

Futtassa az évet – 20 mérföld / 2016

A mai nap itt egy kicsit hűvösebb volt, Liverpool FC Mez így a futás egy kicsit könnyebb volt. Tegnap 85 Real Betis Balompie Mez fok volt és nagyon párás volt.

A mai napon ezen az álmos floridai menekülési város körül egy csomó halott halat és egy fecskendőt láttam. Véletlen.

És megpróbálok nagyon jó lenni a lábujjam megemelésében és jegesedésében. A jegesedés hihetetlenül kellemetlen.

Tehát itt van néhány kutya …

Eszett valami Blackeye borsót az újév napjára? Hallottam, hogy ezek sok szerencsét, vagy ilyesmi. Ráadásul jó ízűek!

Kérdés: Mi a kedvenc módja a futás vagy az edzés nyomon követésének?

Halom a Miles Run Challenge Planner -en

Utolsó hívás! Halom a mérföldön holnap kezdődik! Benne vagy? Íme néhány teljesen ingyenes nyomtatott anyag, amely segít a kihívás ringatásában.

Halom a Miles 2021 -en – Teljesen ingyenes futó kihívás

Teljesen ingyenes futó kihívás 2021. Halmozódik a mérföldekre minden szintű futók számára. Szerezze be a nyomtatható naptárat és az étkezési tervezőt

Halom a Miles Run Bet Challenge 2018 -on

30 napos futási kihívás. Halom a Miles Challenge -en a Run Bet -rel! Futtasson hetente 4 napot egy 30 perces miniumumra. Csatlakozz a

Örülök az új évnek a Run Eat Repeat!

Örülök az új évnek a Run Walesi labdarúgó-válogatott Mez Eat Repeat!

Örülök az újévnek !! Visszatértem egy lil szabadidőből, és szeretném elküldeni neked a legjobbakat 2022 -re. Hiányzol és blogolok

Az új év futó céljainak legfelsõbb listája

A 2022. évi futó célok legfelsõbb listája. Újévi futtatási célok Munkakönyv Teljesen ingyenes útmutató a legjobb futó céljainak meghatározásához!

Hogyan lehet használni a futási / gyalogos módszert hosszú futáshoz

Hogyan lehet használni a futási/gyalogos módszert a maratoni edzéshez hosszú távon. Titok a félmaratonra és a teljes edzésre. Miért futni/sétálni m